Zárójel

Állás

Újságírónak készülsz? Szeretnéd magad és írástudásod kipróbálni?

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz az ország egyik legdinamikusabban fejlődő hírportáljának (Zárójel Online Hírmagazin – zarojel.hu) csapatába!

Tematikus / bemutatkozási, publikálási, együttműködési lehetőséget kínálunk, olyan újságíró, cikkíró, publikálni szeretők részére, akik jártasságot szeretnének szerezni az újságírás területén több  témakörökben.

1, Feladatok:
— Cikkírás közéleti és politikai, gazdasági témákban, továbbá az oldalunkon megjelenő kategóriákba
— Érdekes hírek felkutatása belföldi / külföldi oldalakon és magyar nyelven történő megjelenítése
— Hírfigyelés, hírszerkesztés

2, Elvárások
— Jó írásbeli kommunikációs készség, kifogástalan helyesírás
— Tájékozottság, érdeklődés az online újságírás világa iránt

3, Előnyök
— Minimum középfokú angol nyelvtudás külföldi tartalmak feldolgozásához
— Újságírásban / médiában szerzett tapasztalat
— Második nyelv ismerete

4, Munkavégzés helye:
— Távmunkában, online kapcsolattartással

— Küldd el önéletrajzodat, csatolj hozzá egy rövid bemutatkozást magadról, és egy cikket, amelyik témában szeretnél nálunk írni.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, küldd el nekünk az önéletrajzodat és egy aktuális cikket abban a témában az info@zarojel.hu címre,(Wordben, szerkesztve), amiben szeretnéd magad kipróbálni, vagy amiben jó vagy, és keresni fogunk.

Várunk téged is a csapatunkba.