Zárójel online hírportál
A legjobb hírek egyhelyen...

Bajnokok Ligája: négygólos krimi volt a Juve-Tottenham, hengerelt a City

A Juventus a 9. percben már 2-0-ra vezetett a Spurs ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, ám hiába az előny, az angolok végül 2-2-es döntetlent harcoltak ki. A duplázó Gonzalo Higuaín kihagyott egy tizenegyest. Közben a Manchester City átgázolt a Baselen.

Juventus – Tottenham 2-2

A meccs előtt arról faggatták Massimiliano Allegrit, hogy Gonzalo Higuaínt vagy Harry Kane-t tartja jobb csatárnak, a Juventus vezetőedzője pedig az argentint mondta. Ez minden bizonnyal jól esett játékosának, aki már a második percben góllal hálálta meg a bizalmat, a leshatárról indulva, kapásból lőtte a kapuba a labdát Miralem Pjanic okos szabadrúgása után. Higuaín nem sokkal később duplázott, egy tizenegyest értékesített magabiztosan, a 9. percben már 2-0 volt.

Beletelt egy kis időbe, míg a Tottenham összekapta…

A cikk teljes tartalma IDE KATTINTVA érhető el. Olvassa el…